SONO CENTRUM
Veveří 2832/115, Brno-Žabovřesky


V dubnu zahájí v Brně své fungování multifunkční kulturní prostor Sono music club. Jde o projekt, který je spjatý se známým českým nahrávacím studiem stejného jména a slučuje provoz hudebního klubu, restaurace a hotelu. Spojení se studiem Sono dává tušit skvěle technicky vybavený hudební sál s perfektní akustikou.

Společenský prostor Sono je ojedinělým počinem pro kulturu nejen v rámci ČR, ale i celého regionu střední Evropy.

Prostor klubu je variabilní a využitelný pro všechny druhy kulturních aktivit jako jsou koncerty, divadelní a filmová představení, festivaly, konference, školení, zkrátka společenské akce všeho druhu.

K dispozici je několik možností uspořádání hlediště. Sál má tři podlaží se dvěma velkými balkóny a čtyřmi bary, velkorysé pódium i pro ty největší skupiny a orchestry, taneční parket, funkční vzduchotechniku a více než dostatečně prostorné a patřičně vybavené zázemí pro účinkující. Při tom všem si však zachovává velikost klubu, takže exkluzivní blízkost vystupujících je zaručena.

Vzhledem k tomu, že součástí celého objektu je restaurace i hotel, může případný promotér, nebo hostující produkce využít komplexních služeb pod jednou střechou.

ÚVOD   |   ZÁŠTITA   |   PROGRAM   |   MÍSTO KONÁNÍ   |   REGISTRACE   |   KONTAKT